Sluschowitz cup 2019

25.05.2019 Sluschowitz cup 2019
Čtvrté místo v kategorii ročníku narození 2000 a mladší na florbalovém Turnaji ve Slušovicích.

Turnaje se zůčastnilo celkem 7 družstev. 

FBC Slušovice, DDM Astra Zlín, ŠK Victory Stars Nová Dubnica, FBC Sharks Suchdol n. Odrou,

SFK Kozel Počenice, SK Snipers Slavičín a náš tým DDM Luhačovice. Herní systém turnaje byl na dvě skupiny. Hráli jsme v té početnější, což nám vyhovovalo. Úvodní zápas jsme sehráli s týmem kozel Počenice, kteří využili svých zkušeností a těžil převážně z individuálních chyb našich hráčů, nadělil nám výsledek 7:1. Bylo třeba se rychle otřepat, udělat pár změn v rozestavení a nastoupit druhého utkání. V druhém utkání jsme nastoupili proti ŠK Victory Stars Nová Dubnica. Vedli jsme 1:0 a hráli od zadu chytře. Tlak Dubnice se ovšem stupňoval. Dubnica vyrovnala pět sekund před koncem utkání. Následovalo prodloužení 3 minuty. Naši hráči se neostýchali a opět šlápli do útoku a nádhernou trefou z voleje pečetili výhru 2:1pp. Poslední utkání ve skupině jsme sehráli s týmem Suchdol nad Odrou. Na začátku utkání jsme kontrolovali hru. Ovšem ve druhé půlce Suchdol vystrčil drápky a individuálními akcemi skóre dorovnával. To naše hráče nabudilo a přidali na obrátkách. Dva rychlé góly byla dostatečná odpověď a rozhodli o naší výhře 7:5. Druhé místo v tabulce nám umožnilo zahrát si o medaili o 3. místo. Vyrovnané utkání s Astrou Zlín jsme bohužel prohráli 1:2 a zůstali na neblíbeném bramborovém umístění.