Oficiální závod Agility „Fešák lázeňský“

23.08.2017 V sobotu 13.5.2017 se uskutečnil v Luhačovicích 3. oficiální závod Agility „Fešák lázeňský“. Závod pořádal Dům dětí a mládeže Luhačovice společně s členy Agility DDM Luhačovice.
Rozhodčí závodu: Slávka Podmolová, servis času: Tonda Palata, moderátorka Jana Hubáčková.  Pomocní pracovníci vedoucí zájmových kroužků agility Petr Tomala a Lea Hubáčková a Daniela Kuncová.
Prezentace 96 týmů začala od 7.45 hod. v areálu SC Radostova Luhačovice. Závodu se účastnilo 12 týmů ze Slovenska. Během závodů vládla příjemná atmosféra a účastníci
i diváci se příjemně bavili.
Z našich závodníků se v běhu Jumping Special A2 +A3 umístil:
Vladimír Šůstek a Aiby Džuka na 28. místě.
 
V běhu Agility Trial se na 2. místě umístila Jana Šolcová a Abbi Zahrada dětí, na 4. místě Veronika Šolcová a Kessidy Lenfir .
 
V běhu Agility Open  na 14. místě Marcela Heinzová a  Dafy,
Na 15. místě Jitka Psotová a Valentýna, na 16. místě Kateřina Vráblíková a Muffi.
 
V běhu Jumping speciál se na 1. místě umístila Jitka Psotová a Valentýna, na 2. místě
Marcela Heinzová a  Dafy , na 3. místě Leona Hubáčková a Heda z Hodonínských sádek.
 
V běhu Agility Trial se na 3. místě umístila Leona Hubáčková a Heda z Hodonínských sádek, na 4. místě Marcela Heinzová a  Dafy, na 5. místě Jitka Psotová a Valentýna, na 6. místě Kateřina Vráblíková a Muffi.
Závodníkům blahopřejeme, trenérům agility děkujeme za bezvadnou přípravu a divákům děkujeme za podporu a soutěžní atmosféru, kterou během závodu vytvořili i přes nepříznivé aprílové počasí.                           
Závod by se neuskutečnil bez pomoci vedoucích a členů kroužků Agility, rodinných příslušníků našich členů, členů KK Biskupice a kamarádů. Děkujeme. Děkujeme také sponzorům, kteří závod podpořili.
Díky patří také SC Radostova za zázemí a spolupráci a okrašlovacímu spolku CALMA – Gábině Gergelové za půjčení stylových kostýmů.
 
Další oficiální závody plánujeme na sobotu 2. května 2018.