Anglie 2020 aneb hledání H.Pottera

Přihlásit se můžete nejpozději do pátku 29.11.2019 elektronicky na www.ddmluhacovice.cz
Při přihlášení je nutné zaplatit nevratnou zálohu 1000,- Kč, bez zálohy nebude přihlášení platné
K přihlášení je nutné ještě vyplnit "papírovou" přihlášku, kterou si vyzvednete v DDM Luhačovice
a vyplněnou ji tam odevzdáte

Program:
1. den: Odjezd z České republiky do francouzského přístavu Calais.
2. den: Celodenní prohlídka Londýna. Dopoledne procházka čtvrtí City of Westminster (Parlament, West-minster Abbey, Whitehall, St. James´s Park, Buckingham Palace, Trafalgar Sq., Soho.) Odpoledne možná návštěva královských stájí Royal Mews (8 liber), kde parkují nejen kočáry ale i luxusní královské automobily. Večer ubytování v hostitelských rodinách.
4. den: Dopoledne návštěva univerzitního města Oxford, prohlídka s průvodcem (Carfax, Christ Curch Coll-ege, Radcliff Sq., Sheldonian Theatre.). Odpoledne návštěva filmových studií Warner Bros - Making of Harry Potter (35), kde se dostanete do zákulisí slavné filmové ságy o malém čaroději, která okouzlila malé i starší diváky. Večer návrat na ubytování.
5. den: Celodenní prohlídka Londýna. Dopoledne pěší prohlídka po čtvrti City (St Paul´s, Millenium Bridge, Tate Modern, The Globe, HMS Belfast, Tower Bridge) a návštěva klenotnice Tower of London (12) a mrakodrapu The Shard (15). Odpoledne výlet lodí (4) do čtvrti Greenwich a překročení nultého poledníku. Večer odjezd zpět do ČR.
6.den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.
Bližší informace v DDM Luhačovice u Jany Tomkové, tel.: 732 567 215

Kód 193003
Název Anglie 2020 aneb hledání H.Pottera
Termín konání 11.05.2020 08:00 - 15.05.2020 20:00