Základy práce se psem - 5 hod., dospělí

Akce DDM Luhačovice TRIKY A ZÁKLADY PRÁCE SE PSEM
Kurz je určen těm, kteří se chtějí naučit základům práce se svým psem a nechtějí do kroužků jako členové.

Pořídili jste si pejska? Chtěli byste se naučit jak s ním pracovat a jak ho naučit novým věcem? Nemáte však čas stát se členem kroužků a splňovat podmínky členství? Vaše znalosti a zkušenosti jsou malé a chcete je zdokonalit nebo nemáte žádné zkušenosti a znalosti?
Máme pro vás řešení. Nabízíme vám kurz, ve kterém získáte souhrn informací a základní průpravu, jak s vaším pejskem pracovat.

KUZR OBSAHUJE:
. 5 nebo 10 instruktážních hodin pod vedením kvalifikovaného výcvikáře
. individuální přístup a časový rozvrh dle domluvy, zpravidla pondělí a středa po 18.00 hod.
. náplň hodin dle přání majitele psa
. místo instruktáže dle domluvy s instruktorem s možností využití plácku agility DDM Luhačovice, výběhu v Luhačovicích, či vycházek po městě a přírodě v blízkém okolí Luhačovic
5 nebo 10 instruktážních hodin je nutno vybrat nejpozději do šesti měsíců od započetí kurzu. Pokud tak neučiníte, propadají hodiny ve prospěch DDM Luhačovice.
Po ukončení kurzu je možnost dokoupení si dalších instruktážních hodin, popř. zvolit vstup do Agility DDM Luhačovice.
Cena kurzu: 5 hodin - 550,- Kč, 10 hodin - 1100,- Kč
Bližší informace:
Jana Hubáčková: 725 655 348 nebo na emailu: jana.hubackova@email.cz
DDM Luhačovice: tel.: 736 487 111, e-mail: ddm@ddmluhacovice.cz

Kód 175002
Název Základy práce se psem - 5 hod., dospělí
Termín konání 31.01.2018 00:00 - 29.06.2018 00:00
Místo konání SC Radostova
Hlavní vedoucí Jana Hubáčková
Věková skupina 18-99 let
Sraz účastníků po předchozí tel. domluvě s vedoucí akce
Vybavení na akci vhodné oblečení a obuv, pes, pamlsky, sáčky a voda
V ceně zahrnuto 5 hod. 550,- Kč
Jiná ujednání možnost připlatit si 5 nebo 10 hodin
Cena 550,- Kč